For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Szczegóły Ogłoszenia

Pola biwakowe

Willa pod Babkami

30,00 PLN

  • Willa pod Babkami
  • Willa pod Babkami
  • Willa pod Babkami
  • Willa pod Babkami
  • Willa pod Babkami

Description

Price : 30,00 PLN
Date : 21 maja 2020
Warranty : W cenie
Przyjmuje z namiotami : Tak
Przyjmuje z kamperami : Tak
Przyjmuje z przyczepami : Nie
Cena za namiot / dzień : 20
Cena za kamper / dzień : 30
Location : Tylicz, Polska

WITAMY !

Zapraszamy Państwa do Tylicza, w najbardziej malownicze okolice Beskidu Sądeckiego. Wieś, dawniej miasto Tylicz, położona jest w południowo – wschodniej części Polski, w rozległych górach Karpatach, na pograniczu pasm Beskidu Sądeckiego i Niskiego, w Gminie Uzdrowiskowej Krynica (6 km), siedem kilometrów od Przełęczy Tylickiej – granicy ze Słowacją.

Nasza willa położona jest na stoku łańcucha górskiego Babki w samym centrum Tylicza. Roztacza się stąd jeden z najpiękniejszych widoków na góry.

Oferujemy Państwu wypoczynek w miłej, rodzinnej atmosferze w pokojach gościnnych z łazienkami w świeżo wyremontowanym domu. W przylegającym do willi ogrodzie znajduje się drewniana altana, idealna na poranną kawę, , drewniana huśtawka oraz ławeczki, gdzie latem pośród kwiatów i krzewów można doskonale odpocząć i podziwiać piękne widoki. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, zarówno latem jak i zimą. Do wypożyczenia przenośny grill.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi czworonogami, wprowadziliśmy możliwość pobytu z nimi w naszej willi. Dla naszych gości dostępny jest również bezpłatny parking (przy budynku, oświetlony, zamykany na noc).

W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych i wyciągów narciarskich gwarantuje dobrą zabawę i wypoczynek, zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Przepiękne okolice, lasy pełne grzybów, liczne zabytki i uzdrowiska sprawiają, że każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie. Ponadto Tylicz oferuje cały szereg innych atrakcji turystycznych jak szlaki narciarstwa biegowego, kuligi, naturalne lodowisko, jazdę konną czy tenis.

W odległości 50 metrów od Willi Pod Babkami znajduje się wyciąg orczykowy. Około 200 – 300 metrów dalej znajduje się kompleks wyciągów narciarskich – oświetlonych, o różnym stopniu trudności – są odpowiednie są zarówno dla dzieci, osób początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wypożyczalnia nart, przy wyciągach szkółka narciarska. W pobliżu (100 – 500 m) znajdują się również: postój dorożek konnych, przystanek autobusowy, sklep spożywczy, karczmy regionalne oraz stadniny umożliwiające jazdę konną. Najbliższe szlaki do górskich wędrówek znajdują się w promieniu 3 km od naszej willi, a w bezpośrednim sąsiedztwie widokowe trasy spacerowe. Tylicz i jego okolice to również doskonałe miejsce na wyprawy rowerowe – około 6 km od Tylicza znajduje się przejście graniczna ze Słowacją, 26 km do miejscowości Bardejov z gorącymi źródłami termalnymi, około 6 km do miejscowości uzdrowiskowej Krynica Zdrój.

Mention adforest.scriptsbundle.com when calling seller to get a good deal

 Location
Mogą zainteresować Cię również te ogłoszenia

NEWSLETTER

Zyskaj przydatne wskazówki, które pomogą Ci zaplanować niezapomnianą wyprawę.

Top