Dla lepszego korzystania ze strony, prosimy zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Jachty motorowe

Wynajem jachtów

Chcąc wynająć jacht na stronie Grandtrip.pl najpierw musimy się zdecydować czy ma to być jacht żaglowy czy motorowy. Jeżeli nie posiadamy odpowiednich kwalifikacji do sterowania jachtami to nie znaczy, że nasza droga do czarteru jachtu jest całkowicie zamknięta. Istnieją jachty do wynajęcia bez patentu. Po przeszkoleniu przez właściciela mamy możliwość poczuć się jak prawdziwy kapitan sterując luksusową łódź. Oczywiście szczęśliwi właściciele odpowiednich patentów mogą wynajmować jachty o większej mocy silnika czy pływać pod żaglami.

Jachty do wynajęcia – dla kogo?

Odpowiedź narzuca się sama – ludzi kochających wodę, przyrodę i przygodę. Posiadanie własnego jachtu jest wielką przyjemnością ale wiąże się z kilkoma utrudnieniami (koszt zakupu, konserwacja, miejsce do przezimowania łodzi, opłaty). Jeżeli mamy czas i pieniądze aby często pływać to nie ma problemu. Jeżeli nie, to dużo łatwiej wypożyczyć jacht i korzystać tylko z tej przyjemniejszej części pływania. W Polsce coraz więcej wypożyczalni jachtów posiada naprawdę dobrze wyposażone i wygodne jachty zarówno motorowe jak i żaglowe.

Czarter jachtu – gdzie?

Najwięcej jachtów do wynajęcia znajdziemy na Mazurach i nad morzem ale również nad większymi zalewami i jeziorami w całej Polsce można popływać. Chcąc uniknąć tłoku na wodzie i marinach można skorzystać z ofert wypożyczalni jachtów w Wielkopolsce czy na Żuławach. Oczywiście na stronie Grandtrip.pl możemy wynająć jacht również na wodach poza granicami Polski.

NEWSLETTER

Zyskaj przydatne wskazówki, które pomogą Ci zaplanować niezapomnianą wyprawę.

Góra