Dla lepszego korzystania ze strony, prosimy zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Kampery

Kampery do wynajęcia

Wynajem kampera to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Brak ograniczeń, możliwość zmiany planów, samowystarczalność to główne atuty tego rodzaju wypoczynku.
Wypożyczalnie kamperów oferują dzisiaj także pojazdy przystosowane do spędzenia urlopu również zimą np. pod stokiem narciarskim. Mimo, że będziemy poruszać się domem na kółkach to potrzebne nam będzie tylko prawo jazdy kategorii B. Firmy wynajmujące campery w większości dokładają w cenie cały pakiet ubezpieczeń aby zabezpieczyć nasz wyjazd.

Czy wynajem kampera się opłaca?

Cena nowego kampera to wydatek od 200.000 zł w górę, do tego koszt utrzymania, doposażenia może mocno zachwiać naszym budżetem. Dlatego olbrzymim plusem jest możliwość wynajmu samochodów kempingowych i wyruszenie w wyprawę życia.

Grandtrip.pl, a tradycyjna wypożyczalnia kamperów

Tradycyjne wypożyczalnie to firmy mające fizyczne lokalizacje o ograniczonej ofercie, Grandtrip.pl to portal łączący oferty wypożyczalni kamperów z całej polski, dzięki czemu nasza oferta jest stale powiększana i każdy, niezależnie od lokalizacji znajdzie w niej idealny dla siebie pojazd.

Wynajem campera – cena

Ceny wynajmu campera w Polsce zależą przede wszystkim od modelu, wyposażenia, okresu wynajmu i rocznika pojazdu. Najnowsze modele kosztują średnio od 400zł do 1000zł za dzień. Oczywiście poza sezonem, starszy kamper można wynająć dużo taniej. W szczególności jeżeli wybieramy się na dłuższy wypoczynek np. około miesiąca. Wtedy cenę wynajmu kampera negocjujemy indywidualnie z właścicielem. Trzeba również zwrócić uwagę czy cena podana jest netto czy brutto!

Kampery do wynajęcia – jakie najlepsze

Podobnie jak przy każdej formie turystyki nie ma jednego złotego środka na udane wakacje. Wynajmując kampera musimy sobie zadać pytanie czego szukamy, co dla nas jest najważniejsze i jakim budżetem dysponujemy. Bardzo ważne ile osób będzie w kamperze i gdzie się wybieramy. Inny kamper możemy zaplanować na wyjazd 3 -osobowej rodziny 200km od domu, a inny 7-osobowej 2000km od domu. Wypożyczony kamper musi spełniać nasze oczekiwania jezdne jak i mieszkalne.

NEWSLETTER

Zyskaj przydatne wskazówki, które pomogą Ci zaplanować niezapomnianą wyprawę.

Góra