Dla lepszego korzystania ze strony, prosimy zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Faq

 • Czym się zajmujemy?

  Zadaniem GrandTrip jest pośredniczenie w wynajmie kamperów, przyczep campingowych, jachtów oraz sprzętu biwakowego. Naszym celem jest ułatwienie tego procesu pomiędzy właścicielami, a klientami, którym pragniemy zapewnić niezwykłe doświadczenia podczas wakacji.

 • Do kogo kierujemy swoją ofertę?

  W GrandTrip staramy się realizować potrzeby naszych kontrahentów, a więc osób, które posiadają własne przyczepy campingowe, sprzęt biwakowy czy jachty i chcą je wynajmować. Naszą misją jest również pomoc w spełnianiu marzeń o niezwykłych podróżach osobom, które nie chcą kupować, a jedynie wynajmować wakacyjny sprzęt.

 • Czy to bezpieczne?

  W GrandTrip dbamy o to, aby zapewnić Wasz komfort. Publikowane oferty weryfikowane są przez nas zespół, a chętni do wynajęcie sprzętu podlegają wcześniejszej rejestracji.

 • Jakie wymaganie trzeba spełniać, aby wynajmować przez GrandTrip?

  Pełne imię i nazwisko, adres e-mail oraz potwierdzony numer telefonu.

 • Jak dodać ogłoszenie.

  1.Trzeba się zarejestrować. 2. Następnie wybieramy pakiet 3. Płacimy za wybrane produkty i czekamy na potwierdzenie od admina, że pieniądze wpłynęły na konto GrandTrip.pl 4. Dopiero teraz logując się dodajemy ogłoszenie wypełniając wyznaczone pola. 5. Ogłoszenie zostanie dodane na stronę dopiero po sprawdzeniu przez zespół GrandTrip.pl 6. Istnieje możliwość dodania Państwa ogłoszeń przez admina po wcześniejszym umówieniu się przez tel. lub maila!

NEWSLETTER

Zyskaj przydatne wskazówki, które pomogą Ci zaplanować niezapomnianą wyprawę.

Góra