Dla lepszego korzystania ze strony, prosimy zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Szczegóły wpisu

Namiot to dobry pomysł!

Namiot to dobry pomysł!

To już pewne – w tym sezonie najbardziej popularnym, najbezpieczniejszym, a co za tym idzie – najlepszym sposobem spędzania wakacji zdecydowanie jest urlop w kamperze, przyczepie campingowej, czy pod namiotem.

Kiedy w marcu epidemia koronawirusa zadomowiła się także u nas, a rząd nałożył szereg obostrzeń, w tym zakaz wychodzenia z domu, poza konkretnymi przypadkami – w kwestii wakacyjnych wyjazdów i urlopów pojawiła się wielka niewiadoma. Nikt nie był pewny, jak długo potrwają rygorystyczne zakazy, jak długo potrwa pandemia, nikt też do końca nie wiedział, co jest bezpieczne, a co nie.

Teraz, gdy obostrzenia są powoli zdejmowane, wiemy przynajmniej, że nie musimy całkowicie rezygnować z wakacyjnych wyjazdów. Oczywiście, nie będą to takie urlopy, jak dotychczas, większość z nas pewnie inaczej je sobie wyobrażała. Jednak chyba dużo bardziej istotny jest fakt, że możemy sobie mimo wszystko na te wakacje legalnie pozwolić, nawet jeśli w innej formie.

Jak już zostało wspomniane na początku – forma spędzania wakacji, jaka jest teraz najbardziej polecana, to wakacje np. w kamperze. Co jeszcze istotne – skupiamy się przede wszystkim na podróżowaniu po Polsce, bezpieczniej będzie unikać na razie zagranicznych wyjazdów. Na szczęście w każdej części naszego pięknego kraju możemy znaleźć miejsca, które w niczym nie są gorsze od tych za granicą. To także wielka – i być może jedyna – szansa dla podróżujących, aby poznać nieodkryte dotąd miejsca, spróbowanie czegoś nowego, a także wspieranie polskiej gospodarki, oraz dla właścicieli pól biwakowych, aby dać się poznać ludziom i zaszczepić w nich miłość do campingowych wakacji.

Jeśli więc jesteś właścicielem pola biwakowego, zgłoś się do nas! Tylko teraz będziesz miał możliwość umieszczenia swojego ogłoszenia na naszej stronie zupełnie za darmo. Zasięg jest ogólnokrajowy, a więc mieszkaniec każdego województwa będzie miał szansę zobaczyć Twoje ogłoszenie – nawet jeśli oferta dotyczy pola nad morzem, mieszkaniec gór także jej nie przeoczy. To świetna szansa, żeby zareklamować swój camping i pokazać światu, że wybór Twojego pola będzie strzałem w dziesiątkę. Tak więc gorąco zachęcamy do umieszczania ogłoszeń na naszej stronie – pomóżmy sobie nawzajem spędzić bezpiecznie wakacje :).

zostaw swój komentarz


NEWSLETTER

Zyskaj przydatne wskazówki, które pomogą Ci zaplanować niezapomnianą wyprawę.

Góra